Zapisz się do newslettera!

niedługo dostępne

AUTORKA BLOGA

Asia Lewandowska


COŚ Z NICZEGO

Cześć, nazywam się Asia Lewandowska. Jestem szczęśliwym człowiekiem i wierzę, że wykorzystując swoją kreatywność do maksimum można wiele osiągnąć. Studiuję, tworzę, uczę się fotografii i kręcenia filmów. Każdą ze swoich pasji staram się rozwijać, a mimo długiej i krętej drogi nigdy się nie poddaję. Jestem zwolenniczką zasady bądź jak najlepszą wersją siebie. Nie dążę do ideału, nie lubię wpasowywać się w kanony, staram się uciekać od monotonii. Uwielbiam tworzenie czegoś z niczego i ponowne wykorzystywanie dobrze nam znanych artykułów.


ŻYJ KREATYWNIE

Gdybym prowadziła statystykę najczęściej wypowiadanych przeze mnie słów na pierwszym miejscu znalazłaby się kreatywność, a zaraz za nią żyć. Dla mnie kreatywność nie odnosi się tylko do tworzenia i bycia w mniejszym lub większym stopniu artystą. To działanie, dzięki któremu czujesz, że żyjesz. Masz poczucie wykorzystania każdego dnia do maksimum i nawet najnudniejszą chwilę zamieniasz w tą niezapomnianą. Oprócz bycia najlepszą wersją siebie wyznaję dewizę nie rób tego, czego nie lubisz. Wiem, że w obecnych czasach ciężko żyć na własnych zasadach, ale na tyle, ile jest to możliwe rób to, co kochasz. Podejmuj decyzje, które jak najmniej będą działać na Ciebie destrukcyjnie. Szukaj nowych ścieżek, innowacyjnych rozwiązań, odkrywaj nowe pasje i miejsca. Nie bój się. Gdyby kiedyś Edison się bał, to być może do dziś siedzielibyśmy przy świecach. STACJA DIY

Blog, który tworzę to odzwierciedlenie tego, co kocham robić na co dzień. DIY, czyli zrób to sam, sprawia mi wiele radości i tą radością chce się z Tobą podzielić. Chcę udowodnić, że tworzenie czegoś z niczego nie jest trudne, że wystarczy odrobina czasu  i chęci, a nie talent Michała Anioła. Przekonam Cię, że obraz, który ostatnio widziałaś/-eś w sklepie możesz zrobić sam. Że nie musisz biegać po mieście w poszukiwaniu idealnej ramki do zdjęć, bo możesz ją zrobić. Pokażę Ci, że warto zbierać plastikowe butelki lub pudełka po herbacie, bo recykling jest fajny i w całym procesie przetwarzania Ty bierzesz udział. Powtórzę to jeszcze raz (i nie ostatni), że jest niezliczona ilość rzeczy, które możesz zrobić sam/-a. 


ZAPYTASZ

Dlaczego stacja? Chcę by mój blog był przystankiem, z którego odjedziesz z przekonaniem, że tak naprawdę możesz wszystko. Mam nadzieję, że to co tutaj zobaczysz i przeczytasz wykorzystasz w swoich działaniach. Zrozumiesz, że nic nie jest trudne, a swój bagaż wypełnisz inspiracjami. 


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates